מפעל חיים לוי צביעת מתכות בע"מ - מציעה ללקוחות שלה שירות אמין ועבודה מקצועית ומדויקת ללא תחרות! אם אתם מחפשים חברת צביעת מתכות אשר תמצא מענה לכל דרישה שלכם ותעמוד בלוח הזמנים.
 
עם ניסיון של 50 שנה אי אפשר להתווכח. המפעל שלנו מציע צביעת מתכות כמו אלומיניום, פליז, ברזל וברזל מגלוון בשיטה צביעה אלקטרוסטטית, תוך שימוש בפלטת גוונים בין לאומית RAL העומדת בתקן הישראלי והבין לאומי של תעשיית המתכת. אנו נמצא עבורכם בדיוק את הגוון שאתם  צריכים עבור המוצר שלכם ומבטיחים שימוש בצבעי אפוקסי ופוליאסטר באיכות מעולה עם הקפדה על גימור ועבודה ברמה גבוהה.
 
הצבעים שאנו עובדים איתם מתאימים לשימוש פנים או חוץ, עבור הבית או הגן. שיטת צביעת מתכת אלקטרוסטטית המודרנית של המפעל שלנו מעניקה מגע חלק ואחיד למוצרים, וקלייה בטמפרטורה של 250 מעלות בתנור מבטיחה עמידות של הצבע לאורך זמן.
 
חברת חיים לוי צביעת מתכות בע"מ - מציעה שירותים כמו  ניקוי המוצר לפני צביעה (ניקוי טינר), שטיפה של החלקים, צביעת מתכות באבקות יבשות בשיטה אלקטרוסטטית, ייבוש המוצר, קלייה בתנור לאחר הצביעה, אריזה של החלקים והכנה לאיסוף על ידי הלקוח.
 
אנו מציעים עבודה איכותית במחירים אטרקטיביים עם גיבוי של נסיון רב בתחום צביעת מתכת. בתור מפעל משפחתי אמינות ואיכות הם המוטו שלנו!.
 
מפעל חיים לוי צביעת מתכות בע"מ - עובד עם לקוחות מסחריים וגם עם לקוחות פרטיים. ורשימת הלקוחות המרוצים הם הפרסומת הטובה ביותר לשירות שלנו. אני מכבדים אמצעי תשלום כמו מזומן, צ'קים.

 

התקשרו עוד היום אל חיים לוי צביעת מתכות בע"מ - לשם קבלת הצעת מחיר אטרקטיבית.

צבע זה האומנות שלנו

שירותי החברה