דלג לתוכן הראשי

אודותינו

מפעל חיים לוי בע"מ - צביעת מתכות בע"מ הינו מפעל משפחתי בתעשיית צביעת מתכות אשר הוקם בשנת 1955 על ידי אבי המשפחה. את המפעל מנהלים חיים לוי שהינו דור שני המתמחה בטכניקת צביעת מתכות, אישתו ולאחרונה נוסף אליהם גם הבן- שהצטרף גם הוא למפעל המשפחתי הוותיק והאמין.
 
למפעל חיים לוי צביעת מתכות בע"מ - ניסיון של 54 שנים בתחום הצביעה באבקות יבשות והוא מתמחה בצביעת מתכות בשיטה צביעה אלקטרוסטטית, תוך שימוש בצבעי RAL  המאפשר גם קבלת הזמנות מחו"ל או התאמה של גוון הצבע הנדרש לדרישות ייחודיות של הלקוח, ושימוש בצבעים  כמו אפוקסי ופוליאסטר באיכות מעולה שעמידים בתנאי פנים וחוץ. החברה מתחייבת לעמידה בלוחות זמנים ולתוצאות איכותיות.
 
תחומי התמחות של חברת חיים לוי - צביעת מתכות בע"מ הינם ניקוי לפני צביעה, כולל שטיפה של החלקים, צביעת מתכות באבקות יבשות בשיטה אלקטרוסטטית של מתכות כמו חלקי ברזל, ברזל מגלוון, אלומיניום, ופליז, קלייה בתנור לאחר הצביעה, אריזה של החלקים הצבועים והכנתם לאיסוף על ידי הלקוח.
 
מפעל חיים לוי צביעת מתכות בע"מ - מתמחה בצביעת מתכת איכותית ולכן מגיעים אליו לקוחות רבים וידועים ממגוון שטחי התעשייה והעיצוב - החל בחברות ליצור גופי תאורה כמו "קמחי תאורה", "דורון נברשות", "רנאור", "אקסקלוסיבי" - תאורה ורהיטים, "אינטראלקטריק" וכן חברות כמו "קנט - לי" ייצור קולטי אדים וונטות, "טכנו אלום"- ייצור תיבות מכתבים ופנלים לאינטרקום לדלתות כניסה, " טרקר" - ייצור קורקינטים ממונעים, "שימל'ה" - עיצוב ואומנות הזכוכית, "לייף" וכן מגוון לקוחות פרטיים.
 
חיים לוי צביעת מתכות בע"מ נותן ללקוחותיו שירות מקצועי, איכותי ואמין.
image alt
אין תנאי שירות לחנות זו